Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    Ez a Loxone tényleg jónak tűnik. A Logilinkes téma ordít, hogy marketinges játék az egész, nincs mögötte komoly tervezés.
    Ami meg az árakat illeti, majd ahogy jönnek a piacra az újabb cégek és termékek, megindul a piaci verseny, vagyis mennek le az árak. De ez szerintem pont az a terület, ahol a gagyi cuccoknak nem lesz jövője, normálisat meg nem lehet olcsóért eladni. Főleg ha a biztonság is szerepet játszik, pl. "okos zárak", ajtók, stb.
    Mondjuk én már várom hogy a kulcsot kiváltsa valami, mert idegbajt kapok, amikor keresem a kulcscsomóból azt a kulcsot ami éppen kéne, és ráadásul sötét is van, meg nem találok bele a lyukba (nana, nem rosszra gondolni! :DDD ). Bár azt nem igen bíznám semmilyen cég termékére. Ahogy egy komoly biztonságtechnikai szakember mondta: a jó védelem egyedi, nincs elterjedve, csak az ismeri, aki készítette (és azért az sem árt, ha ért kicsit a dologhoz..).
    Visszatérve az eredeti témához, szerintem az is a baj, amit már leírtak, hogy kitalálnak valami h*lyeséget, aztán próbálják rávenni a vásárlókat, hogy szükség van arra az eszközre. És a vásárlók nagy részének meg simán el lehet adni bármit, ami csillog-villog.

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák