Új hozzászólás Aktív témák

  • tomp

    félisten

    válasz lakotibi #20 üzenetére

    Simple NFC elindulása óta használtam fizetésre. Az elején teljesen jól működött aztán ahogyan elkezdték 1-2 adott fix modellre optimalizálni úgy lett egyre rosszabb.
    Token letöltési hiba a kezdetek óta jelen van. Nem csak telefon függő de regisztrált fiók függő is a hiba... Máig nem tudják rendesen megcsinálni.
    Ezen kívül csak a Simple érintésénél láttam hibaüzeneteket a terminálon!
    pl "egyszerre csak 1 eszközt" "ellenőrizze mobilkészülékét" "hiba" "elutasítva"
    Aztán jött az android 10 klasszikus hiba az appnál hogy ha nincs optimalizálva az utolsó kód sorig az app az adott telefonra akkor az érintésről nincs a telefonon visszajelzés. Tudnak a hibáról de lövésük sincs mikorra tudnák javítani. Közben jött egy vicces eset. A telefon gyártó megtudta az infót, hogy a Simple inkompatibilis és a gyártó saját maga igazította a rendszert az apphoz...
    Közben februárban meguntam a hibajavításra való várakozást és átálltam GPay-re. Érdekes módon 1x sem láttam azóta terminál hibaüzenetet, visszajelzés is van és sokkal gyorsabban reagál az érintésre. Szóval a mobilfizetés az amit a Google tud. A Simple csak egy drága bohóc játék amit általános iskolások raktak össze.

Új hozzászólás Aktív témák