Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz BékeHarcos #8 üzenetére

    Nem értem hogy jön ide a dedikalt vga, egy apu igp-je nem grafikara van, felejtsük már el ezt a butaságot. A nextgen teljesitményt pedig nem tudom honnan szeded, nem a teljesitmény a lényeg hanem a tudás, platform atomics, megosztott memoria egy vga-val semmit se ersz ha ilyen dolgokra lesz szükség hosszabb távon.

    Másrészt meg ne haragudj , de nem tudom elképzelni hogy egy Fx 83xx tulaj rohanna a boltokba merthogy 25 wattal kevesebbet eszik az uj variáns. Ez így egy nagy semmi, egy új erősebb Fx-re lenne igény nem egy gazdaságos de még mindig ugyanolyan teljesítményre. Ma még van igény erős egyszálas teljesítményre, ezért joggal várja minden jelenlegi Fx tulaj hogy érdemi erősítést kapjanak, valós alternatívát a gépfejlesztésre és ne pedig egy ilyen fölösleges dolgot.

    Szerintem sokan hitték azt a hír hallatán hogy lesz valami jó upgrade lehetőség vagy valami, erre itt van ez a rakás kaki...megint. Mármint az a baj hogy nulla munkaval megint lehuznak egy kis pénzt, helyett hogy törődnének a vásárlóikkkal és valós utódot kínálnának.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák