Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz pintermiki #31 üzenetére

    Nekem meg '95 óta (előtte csak NES volt). Azóta ezzel kelek és fekszem, a folyamatos hobbi mellett voltam az értékesítői, szervízes/bontós, most meg a körmölős oldalán a témának. És?

    Két modellel ezelőtt 7500 forintos, 460 wattos, FSP belsős Gigabyte-ot használtam (ajánlott kategóriás), 4 évig non-stop, 24/7. Olyan géphez, amihez elég volt a tartalékokat/optimális hatásfokot is figyelembe vevő wattérték, az amper és az adapter nélküli csatlakozószám – az olyan, főleg kényelmi/esztétikai dolgokat, mint a modularitás, most ne is nézzük. Hibátlanul adtam el 4000 pénzért (tudtommal még mindig működik, de a venti lassan cserés), de nincs az az Isten az égben, aki rá tudna venni, hogy a mostani vasamat a 650-es RMx helyett egy ilyennel hajtsam. Igazság szerint talán még képet sem adna vele default beállításokkal, pláne most, hogy VGA váltás lesz (V56->1080 Ti), és a BIOS, illetve szoftveres feszbeállításokkal/órajelekkel is szeretek közeli viszonyba kerülni, a cuccot észszerűen kisajtolandó. És akkor hol vannak még a tartalékok. Bár az is biztos fun, amikor csóró táp állandóan fullon teker (no valahogy adott képet a cucc?), tutira pozitív hatással lesz az élettartamára...

    Szóval én kérek elnézést, mester. Azért hozzáértőbb körökben (nem, nem erre a topikra gondolok) szerintem ne hangoztasd a számos fontos/konkrét hardverre mutató tényezőt abszolút figyelmen kívül hagyó véleményed ilyen svunggal, ha nem szeretsz rövid időn belül köznevetség tárgyává válni.

    Písz.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák