Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz ArchElf #12 üzenetére

    A végzettségemen (ki tudja, hátha kapok jó munka ajánlatot, bár nem hinném.. :DDD ), életkoromon és e-mail címemen kívül nincs soha semmi más megosztva nálam (még a város esetleg).
    Az itteni hozzászólásszámom.. hát az meg így alakult :)) többnyire én itt erefelé read only vagyok... Ha valaki kibogarássza az itteni hozzászólásaimat, akkor gratulálok neki :DDD .. az iwiwen fentvagyok, de ott is csak azért hogy az egykori osztálytársaim megtalálhassanak ha akarnak... (ez már magával von egy kapcsolati hálót, amit sajnos tudnak.. magenta is ezért vette meg, az információ így közvetlen az övé... bár én, hogy kit honnan ismerek, azért se töltöm ki rajta.. had legyen már kicsit nehezebb :)) ..egyébként általában oda is 2havonta ha fellépek).

    Hogy kicsit on is legyek:
    Valószínű, hogy lassan (sőt tényleg) ezeknek a rendszereknek az árnyoldalát már iskolában kéne oktatni. Talán kevesebb lenne kicsit a problémás gyerek..
    Jó dolog megbízni egymásban, de a jelenlegi társadalom ezen formájában ez magunk elleni merénylettel ér fel.

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák