Új hozzászólás Aktív témák

  • nyaralasptt

    csendes tag

    válasz #95561216 #22 üzenetére

    igazan nem akarok szemelyeskedni/ ;] /, de ahhoz kepest, hogy egy csomo dologgal lathatolag nem igazan vagy tisztaban, vagy csak nem gondoltad oket vegig, eleg kemenyen osztod az eszt.

    1. autópálya-kartellek es hasonlo ugyek kapcsan szeretett hazankban tipikusan annak a kezeben lennenek az adatok, akik benne vannak a kartellekben is. Angliaban biztos jobb a helyzet/ :F /, de az EU eleg rossz pelda, mert nem egy-ket orszagban volt mar gond a korrupcio /pl.: olasz o. trivialis pelda/. Namost, ha egy korrupt figura elkezdi kiadni az erzekeny adatokat, akkor az eleg komoly gond lehet.

    2. A jelenlegi loggolas meg lehet, hogy elfogadhato, de a folyamat mar nem. Mennyit vagy hajlando a szabadsagodbol aldozni a "biztonsagert"?

    3. Szerintem EU /foleg keleti resze/-ban a hatalommal valo visszaeles lenyegesen nagyobb karokat okoz, mint a "terroristak".

    4. A magas olaj ar lehet, hogy neked, meg nekem nem jo, de jo a kitermelo cegeknek. Az iraki haboru teljesen egyertelmuen az olajrol szolt /annak aki legalabb neha nez kulpolitikai elemzo musorokat, nem hiszem, hogy ez komolyan kerdes lehet/.

    5. A "terroristak" ellen er-e egyaltalan valamit a cucc? Halottnak a csok...

    6. Szerintem mielott meg tobb hatalmat adnal az allam kezebe inkabb gondold vegig, hogy kik is vezetik/vezettek ezt az orszagot az elmult 17 evben. Aki szokott hiradot nezni ugyis tudja mirol beszelek.

    GITS

Új hozzászólás Aktív témák