2017. június 24., szombat

Gyorskeresés

(#1) gabor7th

gabor7th
(őstag)

"A tervek szerint az audiovizuális rendszer kiépítésének köszönhetően a kormányzati szervek munkatársainak és a közigazgatási ügyeiket intéző állampolgároknak kevesebbet kell majd utazniuk a különböző hivatali helyszínek között az ügyintézés során." Akkor miért pont a bíróságon van a legtöbb ilyen pont?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2) gabor7th

gabor7th
(őstag)

„Adminisztratív terhek csökkentése”- ez az igéret. Remélem majd kapunk arról is cikket, hogy ez valóban így alakult. Kevesebb papír felhasználás ettől nem lesz szerintem.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#3) Reggie0 válasza gabor7th (#1) üzenetére

Reggie0
(PH! kedvence)

Pl. ha mas varosba megy a tanu tanuskodni, mint ami a lakhelye, akkor koltsegteritest kell fizetni neki.

(#4) bambano válasza gabor7th (#1) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

"Akkor miért pont a bíróságon van a legtöbb ilyen pont?": pontatlanul fogalmaztál. a bíróságokon a kiépítendő végpont van sok a tervben. ennek valószínűleg az lehet az oka, hogy a többi kormányzati intézményben már van alap infrastruktúra. több, mint 10 éve van elektronikus kormányzati gerinchálózat.

@netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#5) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

Hárommilliárdért skype for business? ;]

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#6) Zotya84 válasza Reggie0 (#3) üzenetére

Zotya84
(senior tag)

Ja, annyira, hogy a múlt héten - meg előtte két hete - a költségtérítést meg sem kérdezték, hanem automatikusan az a válasz volt a nyomtatott lapon, hogy tájékoztattak, de nem kérek.

De mivel egy órát kibírtam, és mást is elintéztem ezen alkalom után, így nem tettem szóvá...

(#7) Reggie0 válasza Zotya84 (#6) üzenetére

Reggie0
(PH! kedvence)

Hat, az a te gondod, ha alairod :) En megmondtam, hogy honnan jottem, megkerdezte mennyit fogyaszt a kocsi es korrektul kiszamoltak az osszeget, a penztarban meg helyben kezembe nyomtak kpban. Meg a parkolojegy arat is hozzaadtak.

[ Szerkesztve ]

(#8) BonFire

BonFire
(PH! addikt)

Ezzel a pályázattal mennyi közpénzt lehet eltulajdonítani?

Eladó Wacom Bamboo Pen and Touch A6 kitűnő állapotban – http://hardverapro.hu/apro/wacom_bamboo_pen_and_touch_a6_-_kituno_allapotban

(#9) Zotya84 válasza Reggie0 (#7) üzenetére

Zotya84
(senior tag)

Ha gond lenne nem írnám alá. ;)

(#10) Faget válasza gabor7th (#1) üzenetére

Faget
(tag)

Azért mert a börtönökre óriási teher a fogvatartottakat a bűncselekmény szerinti illetékes bíróságra előállítani. Mind anyagi, mind személyi, mind biztonsági szempontból

"Mergitur, non submergitur"

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.