Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Penge_4 #155 üzenetére

    az Opel lépni fog. Lejjebb engedi az árakat, plusz extrákat ad hozzá, többet költ reklámra...stb

    Így van. De ehelyett az Opel azt akarja, hogy a Szuzuki szalonban a Swifteket cseréljék ki Astrára.

    az ingyenes és magaslatokkal jobb alternatív böngészők helyett a user mégis egy fizetős termék árukapcsolt böngészőjét választja.

    Megint klassz, hogy eldöntöd helyettem, hogy én melyik böngészőt akarom használni, illetve nekem mi a jobb.
    Én tudok tudatos döntést hozni. Casual user meg nem, mert nincsenek információi. Erre te azt mondod, hogy rángassuk húron a casual user-t, mert neki olymindegy, az altercégeknek meg majd áll ettől a zászló? Ez tökéletesen egyezik az "aki IE-t használ, az percenként megöl egy kiscicát"-féle kretén reklámokkal: a miénk jobb, nem mondjuk el, hogy miért, mert hülye vagy hozzá, de ha nem ezt használod, akkor meg egy hozzánemértő segg vagy, és miattad pusztul el a világ. Bazmeg, ez aztán a húdejó piaci helyzet. Ágáltok állandóan a megtévesztő reklám és a gányos marketingmódszerek ellen, közben propagáltok valamit, aminek ez iskolapéldája.

    A bélszínre meg nem reagálok, mivel a példa teljesen rossz: általában egy retardált is tudja, hogy bélszínt vagy zsíroskenyeret akar-e, mert van különbség számára a termékek között. A júzerek nagy százalékának (túlnyomó százalékának) meg hóttkurvamindegy, hogy milyen böngit használ, mert nem lesz tőle jobb az iwiw, freemail meg index.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák