Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    válasz Jadro #37 üzenetére

    hát figyelj, vitát most nem akarok indítani, amit tudok, h a Tesco nem a minőségről híres :D Tudom h nem is olyan árban mozog, amitől annak kellene lennie, így összességében mondom.
    A készülékekre visszatérve: tudom h kiállítási darab, és előfordul, h elromlik, ok. Csak ugye ez egy eléggé rossz első benyomás a készülékről. Nem azt állítottam, h azért nem lehet bekapcsolni, mert olcsó :DDD Csak furcsa volt. Igazából spontán jött az is, h egyáltalán megnézzem, mert nem azzal a szándékkal mentem oda, mint pl egy MM-be, ahol tudom, h mobilokat fogok nyomkodni 1 órán át. Ezt csak úgy megláttam, és gondoltam ha már itt vagyok, akkor miért ne próbálnám ki. Tudom h olcsó, ezért nem is várok megváltást tőle. De legalább a kiállított 2 készülék lehetne jó... érted :D

    (#38) Fr0z3n: sőt, biztos h pechem volt :D Te pedig használd egészséggel! Biztos h használható vmeddig. Ettől függetlenül én nem vennék ilyet. :)

    (#39) quailstorm: huhhh... ezt így meg nem mondom neked. Az biztos, h bele volt dugva a töltőkábel. Arra viszont nem merek esküdni, h töltötte is :))

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák