Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vitezlejszlo

    őstag

    válasz X DoZ3R #19049 üzenetére

    Háááát.... :)

    Fura, hogy tényleg alap dolgok hiányoznak.. értem én, hogy AOSP közeli legyen, de ha egy nexus is ilyen... :) csengetési hangerő pl nem tud emelkedést... nincs power gombra telefon lerakás. Nincs értesítési led beállítás... hogy csak pár nekem fájó dolgot említsek. Ja, pl akku használatnál csak a képernyőt látom 2%-al, semmi mást, mintha nem is futna száz dolog még mellette :)

    Akkumulátort nem tudom begmondani jobb-e... ami fura, hogy a BMW elszáll, ha kiteszem értesítési sávra az aktuális áramfelvétel ikont. De mérni is furcsákat mér, -2mA fogyik mikor tuti nem igaz. Mert nyomkodom és a kijelző be van kapcsolva. Éjjel -10-12mA-ert merül amikor a 12S 6-8 -at. De majd a százalékos merüléssel meglátjuk, hogy úgy mennyit mérek.

    Ami jó, hogy talán tényleg folyékonyabbak az animációk meg a menük, de ez inkább csak érzésre, és sok mindent nem befolyásol, szóval mintha nem is lenne :)

    Megvárom lesz-e GSM eldobás, és ennek fényében döntök a sorsáról. Nem feltétlen lesz ez rossz, de bőven várni kell szerintem vele pár OTA-t, hogy érdemben is jó legyen, ne csak annyi, hogy bebootol és működik...

    Ha eldobja akkor 12.1-es nighly lesz a következő teszt rendszer...

Új hozzászólás Aktív témák