Új hozzászólás Aktív témák

  • #01696768

    törölt tag

    válasz ittakary #23000 üzenetére

    Nekem 2 dolog jött le abból, amit konkrétan Karl mondott (akire azért még ráférne némi marketing tapasztalat, mint az egész csapatára). Rágugliztam, és 2 infót ejtett el: hogy az új készülék talán inkább azoknak készül, akik nem a specifikációkra, inkább a dizájnra mennek, illetve hogy kisebb lesz (később hozzátette, hogy vagy nem :D de ez nekem már bullshit). Én ebből azt vonom le, hogy ilyen Galaxy Alpha szerű húzásra készülnek, lehet, hogy szifon 5C módra kisöprik a One alkatrészeit egy új, kisebb, prémiumabb házban. Szerintem, ha valakinek a 2 bejön, azt kell megvenni (bár én tuti megvárnám a review-kat ... na meg az inviteot :DDD ), ez nem lesz direkt konkurrencia. Akik ezer éve vágynak egy kisebb méretű prémium készülékre, jó speccel meg csupasz szoftverrel, és esetleg csak kényszerből vettek eddig tepsit, azoknak azt tanácsolnám, hogy idén várják ki ezt meg az LG nexust. Ár terén sztem ez semmit nem változtat, egy karácsonyi 50 eurós áresést kinézek a fiúkból, de ha jól fogy a 2, akkor minek tennék. Mindemelett amilyen lököttek, pár hét és lesz még hír bőven.

Új hozzászólás Aktív témák