Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Greg_83

    csendes tag

    válasz Timer #27 üzenetére

    Tökéletesen igazad van, nekem az OP3 kihúzott 4 évet úgy, hogy semmiben nem szenvedtem hiányt. Csak azért váltottam le, mert az akksi már nem volt az igazi, és az ujjlenyomat olvasó is kezdte megadni magát. A váltásnál megvártam a 8-as szériát, de mikor megláttam az "újításokat" a 7-es szériához képest, kérdés sem volt, hogy 7 Pro lesz. Egyszerűen semmiben nem mutatott újat amire nekem szükségem lenne.. 5G, 6-os Wifi, IP.. plusz 500 euróért.. ja persze.

    A kamerát már hagyjuk is, nem értem miért kellett beállni a sorba, és elhagyni a pop-up cam-et? Nem fér el? Hagyjuk már, ugyanaz a méret a következő széria is.. (Ugyanez a véleményem az elhagyott Jack-ről is, na nehogy már az se férjen el..) Egyszerűen nem mertek egyediek maradni.
    Nem tudom az 5-6-nál hogy volt, mert nekem nem volt több OP a 3-mas után, de az alarm slider mióta lett ilyen lötyögős gagyi szar? A 3-masé patent, pontos és a jó oldalon volt. Mióta átkerült a jobb oldalra, nekem speciel elég sok a véletlen némítás zsebre tétel közben..

    Ez már nem az az OP..

Új hozzászólás Aktív témák