Új hozzászólás Aktív témák

  • RaZroX

    addikt

    válasz atiska007 #26 üzenetére

    Nem tudom mennyire nézegettél pl Samsung flagship fotókat itt mobilarénán tesztekben.
    Ha jobban szemügyre veszed, gyakorlatilag olajfestményeket csinál a gyári kamera app automata módban, ha pl füves vagy lombos tájat fotózol. Olyan mocskos élesítést és kontrasztot rak a képre, hogy a faágak körül fehér körvonalak vannak ha belenagyítasz a képbe. És ez egy csúcskategóriás Samsung.
    Ilyeneket pl nem látsz a Poco gyári kamera appjában. Bár a fehéregyensúly egy sz@r, mert minden sárgul és nem valósak a színek, viszont a részletek sokkal jobban tükrözik a valóságot mert nincs rongyorsa "útómunkázva", már ha ezt lehet így hívni..

    De egyébként nem védeni szeretném a Pocot, mert valóban vannak kompromisszumok (bár azért a pénzért amit kértek érte, semmit nem neveznék kompromisszumnak mert nevetségesen olcsó volt), pl a hulladék iránytű, a gyenge minőségű kijelző, ez az ócska "sztereónak" elnevezett valami, amit összehoztak a beszédhangszóró és a nagy hangszóró között, nincs nfc, trágya szoftver és kezelőfelület... stb.
    Személy szerint én ki is ábrándultam belőle, pedig ennek főleg szoftveres okai vannak.

    This is the way

Új hozzászólás Aktív témák