Új hozzászólás Aktív témák

  • #09819904

    törölt tag

    válasz elistvan #285 üzenetére

    Anno volt letölthető demo a játékból. Tény, hogy kevéske volt, de legalább valamit éreztetett amiért megvehette az ember. Mára mi van? Maximum egy Youtube trailer, amiből aztán marhára nem derül ki semmi!
    Kénytelen az ember várni egy gameplay videót, hogyha látni akar valamit a játékból!

    Szoftverekből még úgy ahogy akad 30 napos demo, de némelyiknek alap funkciója nem érhető el a korlátozás miatt.
    Amíg audio lemeznél lehetőségem van egyes helyeken belehallgatni (pl. anno Media Markt), addig szoftvernél nem tudok sehová beballagni, hogy teszteljem!
    Vélelmezem, hogy ilyen vagy hasonló okokból indult el a crackelés.

    Anno tényleg olyan játékokat készítettek amiket olykor egy hétig tartott végigjátszani. Mára ilyen nem sok van! Illetve, ha mégis akkor külön DLC meg hasonló elnevezésű kiegészítőkkel tudod csak megoldani. Ennek az az oka, hogy rámentek a pénzre!
    Ez számomra olyan, mint anno Facebookon a FarmVille. Haladsz egy ideig, aztán csak pénzzel tudsz továbbmenni. A Zynga ebbe kissé bele is bukott!
    Ezen kívül a folyamatosan emelkedő gépigény sem volt túl jó ötlet a játékkészítőktől. Még anno a Core 2 Duo idejében bevallom, én is elkezdtem nagyobb gépet összerakni játék miatt. Majd a 256-os videokártya kicsi lett. Sebaj, jött az 512-es! Aztán ott tartottam, hogy 2 GB ram helyett már 4 kellett volna, videokártyából 1 GB-os... Na, onnantól kiszálltam a játékokból! :)

Új hozzászólás Aktív témák