Új hozzászólás Aktív témák

  • fasyrt

    őstag

    Az egyszerű halandó számára is volt pár érdekesség. Kint volt a Synology is, izgalmas NAS-okkal, megtudtam, hogy már a TP-Linknek is van kínai koppintása, illetve meghökkentő volt a CeBIT-en böhöm nagy traktorokat találni. Persze, jogos, így lehet érdeklődést kelteni a hatmillió stand között. :)

    A samsungos lányok valami hihetetlenek voltak, bármilyen értelemben is beszélünk róluk. :K :B Hiába, hosszú combokkal vagy cuki kisállatokkal vagy kisgyerekkel mindent el lehet adni. :o

    Az SAP standja egészen egy város a városban jelleget öltött, a T-sek rá se bagóztak az érdeklődőre és valahogy mindig Huawei-s m'n'm-szel volt tele minden pultjuk.

    Nekem nagyon tetszett a K+F részleg is, a Fraunhofer standjánál sok érdekességet láthatott az ember.

    Szerintem a CeBIT önmagában evvel az újragondolt iránnyal biztos, hogy életképes. Nagyon jól lehetett látni az új irányt: a hálózatos részleg a sok (jellemzően távol-keleti) kábelgyártóval nagyon kihalt volt, a szoftveres rész meg pörgött.

    Sz.: volt kint One a Microsofttól, kinecttel, 2 is. A standjuk bal felső sarkában (ha a pulttal szembeállsz).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák