Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Morden24 #8 üzenetére

    Látod ebben egyetértek. Legutóbb is itt akadtunk meg.
    Erre nem lehet mit mondani. A szükségleteit tényleg mindenki maga tudja és maga dönti el.
    Ezért a szükségesség kérdését olyannak tartom, mint a vallásokban a mindenható isten létét. Amivel mindent meg lehet magyarázni és nem lehet érdemben megcáfolni. Így ezt én sem próbálom meg.
    Az is tény, hogy ma már ezek a telefonok annyira olcsók, hogy bárkihez eljutnak. Így már akkoris megéri ilyet venni, ha csak alkalmanként használja ki az ember, hiszen nem kell százezreket költeni rá.
    A példámat csak azért hoztam fel, mert próbáltam egy sokkal jobb minőségbeli alternatívát írni a népszerűbb funkciókhoz. De ez tényleg egyedi. Tényleg nincs értelme példálozni.

    @h-yle:
    "Nincs rá igazán _SZÜKSÉGEM_, de sokat használom, és nagyon kényelmes. Nyilván nem halnék nélküle éhen, de azt hiszem a társadalom nagyon kis százaléka az akinek egy ilyen készülék _ELENGEDHETETLEN_ a munkájához."

    Ezzel pedig teljes mértékben egyetértek. Én is pont így gondolom. A gond, amiért néha megszólalok ilyen téren az az, hogy sok helyen sokan ezt nem akarják beismerni. Sokszor a végletekig eljutva nevetséges indokokat felhozva a létszükségre hivatkozva.

Új hozzászólás Aktív témák