Hirdetés

2018. december 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) Saccco

Saccco
(PH! kedvence)

Köll, most. :C

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) Johnny_vT

Johnny_vT
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Ó baszki, asszony pajtással most vettünk Mi Band 2-t :DD

Ne zavarj, éppen drónokat hegesztek a kertben...!

(#3) Juhaszatti

Juhaszatti
(senior tag)

Ez a 8 éves évforduló miért ekkora szó, hogy még a nevezéktant is ehhez igazították? A 10-nél még érteném, így kicsit kevésbé.
Bár lehet különleges jelentéstartalma van ott a 8-nak.

(#4) SirRasor

SirRasor
(őstag)

Kár értük, pedig újra szeretnék Xiaomit.

1. batárnagy, és a kicsi SE is batárnagy
2. Fos vibráló SAMOLED - már bocsánat. Ja maximum fényerőn nem vibrál, de alatta egyre jobban minél sötétebb. S3 és S7 után mondom ezt.

Make Love not war!

(#5) novinyul

novinyul
(őstag)

Nem semmi amit lepakolt a Xiaomi :) B20-ról lehet tudni valamit, megkapta mindegyik most bemutatott telefon? Egy MI Band 3 tuti vétel lesz :C

Xiaomi MI 8 Lite - Sony XZ1 Compact

(#6) sKie^ válasza Juhaszatti (#3) üzenetére

sKie^
(tag)

A 8-as nagyon szerencses szamnak szamit, mig pl. a 4-es nagyon nem, azt kb. a halallal azonositjak.

[ Szerkesztve ]

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#7) Juhaszatti válasza SirRasor (#4) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Nálam automata fényerőn van az S7 Edge, hol sötétebb hol világosabb, de 1,5 év alatt mióta megvan még sosem vibrált.

sKie^: Köszi, a 4-el tisztában voltam, ezzel nem. De valami ilyesmit sejtettem a dolog mögött :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Criminal017 válasza novinyul (#5) üzenetére

Criminal017
(őstag)

SE egyelőre úgy néz ki nem kapott B20-as antennát, másik kettő igen.

(#9) wesder válasza novinyul (#5) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Mind B20-as.

Mi8SE ès MiBand3 lesz az utód 😍

Javítva, SE egyenlőre nem B20-as :R

[ Szerkesztve ]

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#10) americanidiot válasza Juhaszatti (#7) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

De vibrál.

Nem mindenki érzékeli egyformán.
Azért érdekes ez, mert az első SAMOLED-ek még nem voltak PWM-esek, de az S3 óta már mind azok... :(((

Mondjuk én ezzel együtt is AMOLED párti vagyok mobilban, csak azt a rohadt PWM-et felejtenék már. 1 dollárt spórolnak rajta itemenként, gratulálok szarszung.

[ Szerkesztve ]

(#11) Atomgeszi

Atomgeszi
(PH! addikt)

Infra távirányító? Jack ? NFC?

Jöhetett volna belőle egy 70.0 mm-es széles variáns is...

B20 lesz elvileg

(#12) americanidiot válasza Criminal017 (#8) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Na az fasza, mindig kinézek egy Xiaomit ami végre must have és persze pont abban nincsen b20.

Mondjuk elég gáz lenne egy 90% X copy-val járkálni. :U

[ Szerkesztve ]

(#13) candle-light

candle-light
(lelkes újonc)

A dizájn egyik telónál sem jön be, leszámítva azt a piros színt, az nagyon ütős. Az ár/érték arány viszont hihetetlen, jól megcsinálták megint.
Mostanság akartam apának Mi Band 2-őt venni, de így lehet megvárom a 3-mast, ritka szimpatikus ajánlat :)

(#14) Napfénysüti

Napfénysüti
(PH! nagyúr)

Nem rosszak. Egy Mi Band 3-ra biztos benevezek ha a sima 1-esem beadja a derekát. Meg lehet a Mi4C-m utódja is egy 8 SE lesz, bár az se lett éppenséggel valami kis telefon.

Més que un club!

(#15) =Mentor= válasza americanidiot (#10) üzenetére

=Mentor=
(őstag)

Érdemes volt kivárnom, a Mi band 3-ban ugyan nincs GPs, de harmad annyiért szerintem sokkal jobb ár/érték arányú, mint a kamu vízálló Amazfit bip. :))

(#16) Kredoíx

Kredoíx
(újonc)

Qi töltésről lehet valamit tudni a MI8, vagy a Mi8 exp. edition esetében? Egyik speckó, vagy leírás sem tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

One crew, one soul...

(#17) adlersson

adlersson
(tag)
LOGOUT blog

Az Explorer Edition érdekes, de amúgy nem fogott el a "muss haben" érzés... Ez ilyen Mi Mix 2s, csak megnövelt kijelzővel, hogy legyen egy noccs is? :F

ㄅㄨˋ ㄆㄚˋ ㄇㄢˋ , ㄐㄧㄡˋ ㄆㄚˋ ㄊㄧㄥˊ 。

(#18) Tesco Value

Tesco Value
(fanatikus tag)

Az első Xiaomi amin elgondolkoztam az Mi 8 :P

Olyan sokszor megbuktam matematikából, hogy meg se tudom számolni.

(#19) *Mukeey*

*Mukeey*
(őstag)

Fu ez az áttetsző nagyon állat.Árak meg megint bombák,nagy kár az iphone kopi noccsért meg kakimoji hülyeségekert.

Azt hiszem megvárom a max3at vagy a note5 6/64est és azok közül választok új telót...

New York Giants

(#20) wesder válasza americanidiot (#12) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Elèg gáz, ha azèrt nem veszel meg magadnak egy telefont, mert "jajj kicikiznek miatta" :U

Ki a sz@rt èrdekel hogy mit gondolnak rólam a telefonom alapján? Aki az alapján ítèl meg az annyit is èr.

[ Szerkesztve ]

(#21) David_DD

David_DD
(tag)

eddig a oneplus 6-ra vártam, de kiderült h valójában erre :D ezt az AI fotós mizériát am ki lehet kapcsolni? Elnézve a két kastélyos képet, hát lehet h sokan hátast dobnak a mármár világító színektől, de nekem a baloldali jobbban tetszik. Itthon általában mennyire szoktak drágulni a felsőkategóriás xiaomik?

(#22) dzsi23

dzsi23
(őstag)

Mi8SE 12+5 megapixel? Vagyis ez is kapott egy plusz kamerát dísznek... :(((
Ettől függetlenül még bejön, a Mi8 meg brutális ezen az áron.

Lehet csak én gondolom így, de a MiBand3 eléggé bumfordinak tűnik. Talán csak azért, mert itt van nálam egy MiBand1, annál nyilván nagyobb a kijelző meg a gomb miatt, de akkor is mintha túlméretezték volna.

(#10) americanidiot:
S3 Neo-m és J5 2017-em volt, de egyiknél sem tapasztaltam vibrálást.

(#23) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

(#24) americanidiot válasza wesder (#20) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Persze, egyetértek, de mondtam korábban, nekem ez olyan, mint az adibasz nadrágok....

(#25) americanidiot válasza dzsi23 (#22) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Most az emberek 95%-a be fog jönni, és megjegyzi, hogy nem tapasztalt vibrálást a SAMOLED-nél? Igen, az emberek 95%-a nem érzékeny (nem érzékeli) a pwm-re (talán nem is látja még szélsőséges helyzetekben sem -amit nekem fura elképzelni de biztos így van-, de attól még ugyanúgy megvannak a káros hatásai. Nem véletlen, hogy a monitoroknál is már lassan mindenki leállt a pwm vezérléssel.

[ Szerkesztve ]

(#26) MrPetya19

MrPetya19
(PH! addikt)

Most jól értem, hogy az előlapi kamerának több, és nagyobb pixeljei vannak, mint a hátlapinak?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#27) wesder válasza americanidiot (#24) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az rendben van, de telefonokra ez az analógia nem működik.

(#28) aelod válasza SirRasor (#4) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Rengeteg amoledes telefonom volt eddig és egyik sem vibrált évek múltán sem...
Nem mellesleg az AoD funkció csakis amoledes kijelzővel tud visszafogottabb fogyasztást generálni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#29) Ádám16

Ádám16
(őstag)

Apple Keynote, te vagy az?

(#30) SirRasor válasza Juhaszatti (#7) üzenetére

SirRasor
(őstag)

Nem látod, hogy vibrál. Sajnos nagyon érzékeny ilyenre a szemem. Fogj egy kamerát és nézd meg azzal (ha nem tudja magától korrigálni a hz-t), vagy csinálj egy mezei kéztesztet és látni fogod. PWM miatt van ez sajnos. Elég sokat kellett keresgélnem, mire találtam otthonra egy 27"-os PWM-free monitort.

https://www.youtube.com/watch?v=sJaOaPtJPHY
De örülök, hogy megkérdezted, így találtam most ilyet is:
https://www.youtube.com/watch?v=gQNcaa2EV2U
Screen Filter-t csak feltolom xposed alá és kész, beconfigolgatom :D

americanidiot nem csak szarszung, hanem ifos is kispórolja. Azok is PWM-esek...

Nokia N8 amoledje nem vibrál.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#31) americanidiot válasza SirRasor (#30) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Mert az X-ben is Samsung AMOLED van, ha jól tudom.

És sajnos ezekben is az lesz.
Az LG nem használ PWM-et, bár azoknál meg több a hibás panel. A Mi Note 2 esetén az LG-től vettek panelt, megtarthatták volna a szokást.

(#32) slimshady

slimshady
(őstag)

Egész jól sikerültek, bár az IP védelmet hiányolom, illetve az akku is lehetne kövérebb, főleg az EE esetében...

üdv.: SlimShady

(#33) Iparmágnás

Iparmágnás
(újonc)

Sziasztok! Szerintetek mikorra ér ide hozzánk is a Mi Band 3?

(#34) Keem1 válasza americanidiot (#10) üzenetére

Keem1
(PH! addikt)

Mi vibrál, teee? :D
A statikusan világító LED? Még a kínai hulladék LED se vibrál, nemhogy egy ilyen pixel. A megjelenített tartalom esetleg.
Nézzünk utána a fizikai háttérnek, mielőtt hülyeséget írunk ;)

Egyébként a leghomogénebb képe az amolednek van. Az, hogy egy szétlyuggatott panelen áterőszakoljuk a háttérvilágítást, minden, csak nem természetes.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#35) vidra1221

vidra1221
(tag)

Kicsit drágán mérik a bangood-on :Y , mondjuk van egy 39$-os verzió nem tudom mi a különbség?
Most nézem még, külön lesz az NFC-s verzió még drágábban :Y :Y :Y ?

(#36) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Na a Mi 8 SE az betalált nálam.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#37) americanidiot válasza Keem1 (#34) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Szerintem inkább neked kéne utánanézni a PWM és analóg fényerőszabályzásnak. :U

Főleg mielőtt azzal gyanúsítasz másokat, hogy hülyeséget írnak.....

[ Szerkesztve ]

(#38) =Mentor= válasza vidra1221 (#35) üzenetére

=Mentor=
(őstag)

Nem ennyi lesz a valós ára, még csak nem is előrendelhető, csak fel lehet iratkozni hogy jelezzenek ha megérkezik....

(#39) beyruth82

beyruth82
(őstag)

A világ legjobb androidos felülete a miui és a legjobb ár/érték aránnyal rendelkező telefonokat gyártja a xiaomi.Már csak a hivatalos magyarországi jelenlét hiányzik

(#40) PowerBuldog válasza beyruth82 (#39) üzenetére

PowerBuldog
(PH! kedvence)

Ha fizetnének se használnám a MIUI-t :DD :N

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#41) Keem1 válasza americanidiot (#37) üzenetére

Keem1
(PH! addikt)

Az LED háttérvilágítás esetén van. De most amoledről volt szó, nem?

Ok, a hülyeségért elnézést kérek, távol álljon tőlem, hogy személyeskedjek. Szóval a sértegetés miatt bocsánat, a többit tartom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#42) greyslay

greyslay
(tag)

Abban a kényelmes helyzetbe vagyok hogy nem is tudom melyiket válasszam :)) :DD
A hátlapi ujjnyomat érzékelő jobban bejön, viszont a notch nem.
Az amoled kijelzőért hatalmas + , valamint a kamera teszt képek remélem hozni fogják azokat a dxomark által ígérteket. (már ha az a pontszám valós)

De azt hiszem megveszem mind2őt :D (mi8 és explorer) ha lesz B20. Bár a Mi 8 -ra még kételkedem.

[ Szerkesztve ]

"embertelen ember munka"

(#43) Charles9

Charles9
(lelkes újonc)

Xiaomi Mi8 first Unboxing, Hands On
[link]

(#44) americanidiot válasza Keem1 (#41) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Ugyanúgy előfordulhat attól függetlenül hogy itt nem egy "darab" led háttérvilágítást hanem milliónyi kis ledet kell meghajtani, sőt, most már inkább csak a Samsung AMOLED-jeinél fordul elő.

Nekem volt PWM-es monitorom, 5 perc alatt borzalmas fejfájásom lett tőle. Volt S3-asom, akkor még nem tudtam a PWM-ről, csak azt vettem észre hogy megfájdul tőle a fejem. A szemem is égett rendesen. Tavaly újra adtam esélyt az S7 Edge-nek, lehet öregedtem, de már "csak" a szemem fájt tőle. De azért simán érzékelem a látótérben, hogy nem statikus a kép. Most (note 7 kijelzős) Meizum van, és ugyanúgy zavaró. Csak hát annyival jobban szeretem az AMOLED képét, hogy elviselem.

[ Szerkesztve ]

(#45) Keem1 válasza americanidiot (#44) üzenetére

Keem1
(PH! addikt)

Na de ez előfordulhat LCD esetén is, hiszen a mobilokban az mögött is LED van :D
Sőt, észrevehetően én inkább LCD kijelzőnél láttam villódzást. Na meg CRT monitornál, de az más tészta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) vidra1221 válasza =Mentor= (#38) üzenetére

vidra1221
(tag)

Akkor minek ír árat, ez így inkább elijeszt a vásárlástól és összezavaró.Gkb-on pl előrendelhető és ott is 59 $.

[ Szerkesztve ]

(#47) americanidiot válasza Keem1 (#45) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Igen, de mégsem fordul elő, mert analóg (DC-DC) szabályzással állítják a fényerőt. De a Samsung meg PWM-mel....

Mindenesetre itt lezárom, mert sok az off, bár eléggé témához tartozik szerintem, de lehet más szerint nem annyira....

Azért én összességében örülök, hogy AMOLED-re váltottak a Mi csúcsmodellek, de a SAMOLED PWM-e egy valós probléma.

[ Szerkesztve ]

(#48) bollokcs80

bollokcs80
(Korrektor)

A Mi Band 3 nálam is várós, ha kicsit lejjebb esik az ára, jöhet is.... :))

(#49) sheratan válasza PowerBuldog (#40) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Attól függ, mennyit fizetnének :))
De amúgy +1.

(#50) wesder válasza greyslay (#42) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

SE-n kívül B20-as mindkettő.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.