Új hozzászólás Aktív témák

  • tescodr

    tag

    válasz Cifu #26 üzenetére

    Vaktolteny termeszetesen de egy időben azt sem lehetett csak ugy venni. Ezért is lepodtem meg mikor. 22-est kiadtak, nekem is volt gáz riasztóm 9mm pak, zold riasztó és piros, vagy sarga kupakos pedig a pepper, vagy cs, jelenleg ugy tudom riasztot/aitsoft fegyvert is mkh kártyával adjak csak ki, riasztó lőszertsem adjak mar ki, de régebben tuti semmit nem kértek, se a vadaszoktol, se mástól, ha loszert vasarolt. De lehet azért mert itt videken ismerték egymast jól az emberek. Egyebkent aki fegyvert akar szerezni az szerez, ezért is lenne jó egy hasonlo szabályozas mint pl a Cseheknel van. Aki legalisan akar fegyvert az vehet, cserébe követhető, és ellenőrizhető a dolog,a Csehek sem lövik halomra egymást sőt...Nem csak Amerika rendelkezik liberálisabb fegyvertartási szabályokkal. De emlithetnem meg a balkan országokban szabadon tartható, 9mm T - jelzést viselő lőszert is, ami egy szerelt nem halálos gumival szerelt loszer, nálunk az is tiltott. De régebben rengeteg embernek volt flobert (. 22)kaliberű fegyvere otthon, mégsem volt tömegmeszarlas sosem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák