Új hozzászólás Aktív témák

  • csakany2001

    aktív tag

    Ez olyan kinek mi a jó hozzáállás.
    Szerintem alap lenne minden igényt lefedni bár ez az egész piac azon alapul hogy gyártanak egy csomó készüléket és igazából azok teremtik meg az igényt és nem maguk a felhasználók.
    Mivel van talán 2-3 db kis képernyős telefon a piacon így ez egyáltalán nem mérvadó.
    Meg felhasználás függő is ez az egész.
    Én a 4,6"-os XZ1 Compact-t ugyan úgy használom mint az 5,2"-os Nexus 5X-t előtte, de szerintem a 5,8"-os S10E-nél sem lenne ez másképp.
    Nyilván aki filmet néz annak előny, de én azt mondjuk inkább monitoron teszem a többire meg nem érzem hátránynak a kisebb kijelzőt.
    Szóval részemről lenne, meg néhány felhasználónak még biztosan, de ez mára olyan rétegigénnyé vált és nem feltétlen azért mert a felhasználóknak nincs szüksége kisméretű telefonra hanem szimplán azért mert nincs választási lehetőség.(az évi 2-3 telefont nem mondanám annak)
    Írták páran a szűk látáskört, egyet tudok érteni azzal is, viszont ha megnézzük a gazdasági részét ami meg arról szól hogy mennyit tudnak ezekből elszórni akkor már nem ilyen fényes a helyzet sajnos.
    A gyártó cégek meg inkább az utóbbit nézik, nem feltétlen 1-1 rétegfelhasználó igényét.

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

Új hozzászólás Aktív témák