Új hozzászólás Aktív témák

  • hogabesz

    aktív tag

    Mellékesen. Apámat meghívtam még Augusztusban. Nem telt el 2 hét és zárolták a számláját, mivel a regisztráció után pár nappal kapott egy üzenetet miszerint afelől érdeklődnek, hogy dolgozott -e valaha Pekingben az ottani magyar nagykövetségen mint konzul vagy Zalában valami cégnél mint vezető? (khm...) És van egy hete ezeket megválaszolni. Természetesen az app nem jelzett neki, hogy üzeneted érkezett, így amikor legközelebb szerette volna használni nem tudta mert írta az app, hogy zárolták a számlát. Sikerült nagy nehezen megtalálnom, hogy hol lehet nekik üzenetet írni (azóta frissült párszor az app de akkor még elég szépen el volt dugva ez a funkció) és megírtam, hogy nem volt se konzul se cégvezető. Majd 2 nap múlva jött a válasz, hogy köszönik és elnézést a kellemetlenségért, feloldották a zárolást. Azóta tökéletesen megy neki, de akár az is történhetett volna, hogy ez éppen egy nyaraláson történik vele, nem a helyi kisboltban. És ez még egy lájtosabb példa, találni a neten sokkal cifrábbakat is. Egyébként én kiegészítő (buliba járós és külföldről rendelős) kártyának használom arra tökéletesen megfelel.

Új hozzászólás Aktív témák