Új hozzászólás Aktív témák

  • Isee

    senior tag

    válasz Brianiac #19 üzenetére

    Őszintén szólva nem tudom én se :Y
    Lényeg a lényeg, hogy ugye van egy adott számlázási időszak, amiben mérik az adatforgalmat, nekem speciel minden hónap 9-től köv hó 8-ig van. Csináltam már olyat nem is egyszer, hogy hó végén elkezdtem tölteni, és több mint 30-40gb-nyi adatot letöltöttem egy pár nap alatt. 3-án ár majdnem 45gb-os adatforgalmam volt, és vártam, hogy bekorlátozzák számlazárásig (8-ig) az internetemet, de azóta se történt semmi ilyesmi. Legalábbis a T-mobilnál nem.
    A vodanal anno úgy volt, hogy 5giga felett csúcsidőben korlát, 10giga felett éjjel-nappal korlát számlazárásig, utána visszakaptam a teljes sávszélességet. Csak hát ugye a vodafone-nál előfordult nem 1x, hogy nem adták vissza a sávszélességet mikor kellett volna, hanem 7-8 nappal később, ezért is mondtam fel a szolgáltatást. Meg nem is volt olyan gyors, és stabil a vodanet, mint a jelenlegi T-mobil.
    A t-mobilnál "elviekben" a rendes 5gigás csomagban vagyok, havi kerek 6000ft-ért.

    "...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

Új hozzászólás Aktív témák