Hirdetés

2018. szeptember 21., péntek

Gyorskeresés

(#1) arnyekxxx

arnyekxxx
(PH! addikt)

"LogMeIn Free is and will always be free."

(#2) kriszpontaz válasza arnyekxxx (#1) üzenetére

kriszpontaz
(PH! kedvence)

Pont ez ugrott be....

(#3) osztraksajt válasza kriszpontaz (#2) üzenetére

osztraksajt
(őstag)

Lenne rá igény a cégnél de pont emiatt a húzás miatt egy másik fizetős szolgáltatást használunk. Kicsinyes vagyok? Igen. ;]

(#4) Meridian

Meridian
(fanatikus tag)

Én pont elkezdtem volna használni mire hopp fizetős lett... így hát, maradt a Teamviewer... persze nyilván, ettől még a LogMeIn gondolom egy remek szoftver, de azért lehetne ingyenes verziója is magáncélú felhasználási céllal. Jó reklám lenne az nekik. De hát ők tudják mi a jó nekik... legalábbis nálam biztosabban tudják azt.

http://www.taxierden.hu

(#5) Apollyon

Apollyon
(Korrektor)

"A szoftveres iparágakban kiemelten fontos a diverzitás."

Rakás hatökör. Az ilyen sjw baromság helyett, talán inkább a projektekbe kéne fordítani az erőforrásokat, és akkor még talán hatékonyabbak is lennének.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) margithid válasza Meridian (#4) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Nem tudom mivel jobb a logmein mint a teamviewer, én már a chrome remote desktopot használom, nekem az is bőven elég, de teamviewer is fent van.
Egyébként miért fizetne ezért bárki is ha teljesen ingyen van a teamviewer, vagy akár a chrome megáldása is?

(#7) blackrulz válasza margithid (#6) üzenetére

blackrulz
(PH! nagyúr)

Mert nem maganember, hanem cég, és ennek megfelelően pár száz vagy ezer gépet felügyel. Ott nem bohódszkodsz felmegildasokkal support nélkül.

Nálunk screenconnect van mondjuk...

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#8) blackrulz válasza blackrulz (#7) üzenetére

blackrulz
(PH! nagyúr)

Bohódszkodsz... azt hogy javította be a kiskínai... :C

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.