Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    nyajjatok csak az FB segget.... lesz majd siras rivas a vegen.... :DD

    torveny ide torveny oda nem erzem hogy egy digitalis "semminek" joga lenne nekem meg kotelessegem hogy a szemelyi igazolvanyomat mutogassam neki sooot meg le is masoljam es elkuldjem kinek is????
    azt se tudom kinek?? maganak a cuki gyereknek vagy valamelyik szines libsis buzi rabszolgajanak a vilag masik vegere de minimum 20e km tavolra???

    kit is kepvisel az FB majma? kik is ezek?
    A... rendor? postas? bank? onkormanyzat? ugyved? jaa egyik se.....
    csak egy irorszagba bejegyzett adotoptimalizalo piizmoso amerikai szervezet....
    ha szerzodest akarok veluk kotni akkor..... milyen szerzodest? igen igyen hasznalhassak az adataimat.... ertem.... ha szuksege van nekik a 'businest' ero adatimra vagy a fizeto megbizoinak a szokasaimra akkor azt kondiciok pl ID nelkul hagy adhassam mar oda...
    ja de miota 95% -osak?? ki a faszt erdekel minden kis szarjanko ID nelkul! mikor csak pletykara hivazkozva embereket es magan vagy allami szervezeteket vagy elnokoket magyarazat nelkul egy pillanat alatt kibasazarintanak az FB rol (vagy tube-rol es tarsairol) ... vagy szurik meg mondanivalojat.... ha nem az altaluk kepviselt politikai fosodort mantrazzak.... mernek esetleg mas velemeny it is kepviselni..... es talan tan még ellenkezni is mernek.... vagy atvenni az altaluk kepviselt mejelenitett mocskos agressziv hangnemet....
    uff...

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák