Új hozzászólás Aktív témák

  • keringospasi

    tag

    Lassan több mint egy 1,5 éve vagyok előfizetőjük és a következőket tapasztaltam jó is rossz is:Volt olyan késtem befizetéssel nem hívtam őket és nem kapcsolták ki az adsl netemet .Kövi hónapban meg egy szem levél se figyelmeztetett te marha ki kapcsolunk ha nem fizetsz meg még pluszba felhivom őket erre a drágalátos behajtási osztály közli rég ki van kapcsolva a szolgáltatás bocsánat korlátozva mondom milyen jogon hát úgy hogy minden ho x-én le jár ugye a befizetési határidő ha ezt nem tartod be akkor van még majdnem egy hónapod azaz a következő számla lejártáig időd hogy befizesd anno az előzőt de mivel nekem nem is járt le mert volt még bő egy hetem igy akár be is perelhetném őket de mivel megállapodtunk voltak kedvesek visszakapcsolni 10000 forintom bánta mondom milyen jogon megint 5-6 ügyintéző kellet mire el tudtam intézni hogy vissza vonják eme követelésüket.A másik kb 4 hónapon keresztül a műszakisokkal beszélgettem mert a router folyamat hol nincs net hol nincs telefon vagy egyszerre a 2.Mondtam nekik vagy cserélik vagy bontom a szerződést.Na akkor egyből küldtek uj routert újra is kábelezték a hóbelebancot de azóta megint szakadozik pedig panelban lakom és tudtommal nincs se egér se semmilyen rágcsáló.De már bele nyugodtam fogom újra indítom és lám megint működik.

    mazoista vagyok szeretem ha ba--gatnak xDD

Új hozzászólás Aktív témák