Hozzászólok Aktív témák

• Cifu

nagyúr

válasz Döglött Róka #12 üzenetére

Huhh, Farkas komám, ennek a prédának nagyon aláharaptál, lépj egyet hátra, és nézd meg jól.

-Kettős mérce, mert mint az utolsó bekezdésben írtam, a fő gondom vele az, hogy miközben legazemberezik és bűnözőzik a weboldal üzemeltetőit, ők maguk is ugyanilyen erkölcstelen és aljas tettet hajtottak végre.

-Bárhogy is nézzük, egy társkereső oldalra regisztrált emberek adatait megosztani nem erkölcsös tett (bármilyen társkereső is legyen az). Kettős mérce, ismét. Mi alapján tartja magát erkölcsösebbnek azoknál, mint akik az oldalra regisztráltak?

-Attól, hogy valaki regisztrált az oldalra, még nem jelenti azt, hogy meg is csalta a párját. Még akkor sem, ha kiadott X dollárt azért, mert csetelt pár más emberrel az ellenkező nemből.

-A hűtlenség igen összetett dolog, én nem is merném pár mondatban összefoglalni. Ez nem jelenti azt, hogy én felmentem azokat, akik félrelépnek, mindössze úgy vélem ez nem fekete-fehér dolog. Abban persze egyetértek, hogy ez közös kommunikáció dolga, de nem egyszerűsíteném le a dolgot olyan szintre, ahogy te magad tetted.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Hozzászólok Aktív témák