Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz NKing #21 üzenetére

    "De megnézném, ki dolgozna hónapokig ingyen, hogy pár fillérb***ónak legyen mivel elütni az időt a WC-n"

    Egyfelől, azokból a "fillérb***ókból" él a fejlesztő, ha másért nem, hát emiatt egy picivel több tiszteletet. Másfelől például alkalmazáson belüli vásárlások is léteznek ám, meg van még sok egyéb módja, hogy pénzt keressen vele az alkotó, mert azt se felejtsük el, hogy a jó appokért fizetnek a userek, hajlandók megvásárolni is ha értelmes ára van és az adott app minősége is olyan. A fél nap alatt összegányolt szemétért valóban nem nagyon fizetnek, jellemzően ezeket szórják tele reklámmal. Persze értem én, hogy mindenki szeretne sok pénzt keresni hirtelen minél kevesebb munkával, de szerintem nem lenne baj, ha kevesebb, de jobban megírt app lenne és azok, akik csak a szemetet termelik, azok inkább más szakmában keresnék a boldogulást. :)

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

  • RandomName

    aktív tag

    válasz NKing #21 üzenetére

    Szerintem félreértesz.
    Nekem nem a reklámokkal van bajom, hanem a kivitelezéssel.
    Adjon reklámot egy app. Legyen a reklámban zenei háttér.
    Vegye el a fókuszt, a háttérben futó audió apptól, ez is ok, de utána miért nem adja vissza?
    Adjon reklámot egy app. Van benne egy >> amivel gyorsítod, akkor kapsz egy X-et, Ha nem találod el elsőre, akkor Google Play, ha eltalálod, akkor egy itt töltsd le képernyő, ahol megint van egy X... Ha eltalálod, akkor ok, ha nem, akkor megint dob a Google play-re.
    És ez nem tetszik.
    Ezért is szoktam a nekem tetsző shitgameket megvenni. A reklámmentesség miatt.
    De én inkább nézném a reklámokat, ha rendesen lennének beletolva a történetbe.

    "A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

Új hozzászólás Aktív témák