Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz benedekco #257 üzenetére

    Ennyi erővel használom én is minden nap, otthon és egy ideje már melóhelyen is. A "nálatok" példákat pedig te kezdted el erőltetni és az alapján lényegében általánosítani, holott nem igazán lehet, ahogyan 1507-től 1809-ig sem és pláne nem a jövőbeli verziókra is vonatkozóan. A 7-esen minden ment és jobb volt példákat "nálatok" pedig megint inkább hagyjuk, mert megint nem általánosítható mindenhol, mindenkire vonatkozóan... Meg ha máshogyan látom és pláne máshogyan tapasztalom pl. a képnézegető használatánál is a dolgokat, akkor hadd engedtessék már meg, hogy azt írjam le és ne arra bólogassak erővel, amit állítasz... Ha nem tetszik, akkor nem kötelező itt írogatni és tényleg jobb, ha hagyjuk. Meg ráadásul nem is én kezdtem, az meg a másik...

    Egyébként meg az egészben az a legszebb, hogy tök mindegy mit írsz, attól még jövőre ugyanúgy megszűnik a W7 kiterjesztett támogatása és extra támogatás formájában továbbra is csak max. 3 év lesz és kizárólag csak fizetős formában. Ami alatt érdemi fejlesztést ugyanúgy nem fog kapni a rendszer, csak szimpla biztonsági javításokat és ugyanúgy elavult, illetve még elavultabb lesz. Meg a hardvergyártók ugyanúgy tesznek majd rá magasról, ahogyan már most is egyre többen. Szépen, fokozatosan pedig egyre inkább háttérbe fog szorulni, ahogyan az XP is. Szóval kár a gőzért...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák