Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz King Unique #230 üzenetére

    Nálatok nem, ez csodás, nálunk a legutóbbi frissítés óta bűn lassú. Nálunk egyen gépek vannak egyen frissítésekkel, Enterprise rendszerrel. Előre tesztelnek minden frissítést. Nyilván nem a képnézegető lesz amit az IT tesztelget, de szerintem ez gáz. Tovább a képnézegetőnél. Az milyen képnézegető aminek a menüje beletakar a megjelenített képbe másodpercekig, majd van amikor eltűnik a menü van amikor nem, és ez teljesen össze vissza produkálódik, vagy eltűnik de a gombok működnek és ha odakattintasz akkor elforgatja a képet. Aztán eltűnik a menü de nem tudod visszahozni mert nem reagál a klikkre. Vagy a billentyűzettel akarsz belenagyítani a képbe és a plusz mínusz gombokkal nem működik, alap. Nem látod hány százalékos a nagyítás. Nyomtatni ne akarj értelmesen, mert a nyomtató beállítás paneljét el sem éred, nyomtatásra marad a paint. Szóval ennyit a használhatóságról. Aktuális képméretben akarsz megjeleníteni valamit, ráközelít majd elfelejteni frissíteni a képet és homályos marad a kép. Ez van, erre nincs magyarázat, ez kulimunka. A paintről se beszéljünk mikor látod a képen hogy két vonal összeér elmented és képnézegetővel látod hogy elvannak csúszva a pixelek. Vicc az egész. Win 7 alatt sose foglalkoztam a képnézegetővel, ment az alap és kész, cégnél egyszer nem jutott eszembe hogy milyen jó lenne ha Irfanview-al tudnám nézegetni őket. Képekkel is dolgozom sokat melóban.
    A másik, hogy neked megy, nekem nem, tök mindegy mi van, de valahol, valakinél, valamiért szar van a palacsintában. Ha az ember körülnéz net szerte, akkor rengeteg ilyen és ehhez hasonló probléma van. Ami annyit jelent, hogy sok szar van a palacsintában. Az hogy nálad/tok jó nem azt jelenti hogy minden jó, az hogy nálam nem jó nem azt jelenti hogy minden rossz, de probléma van, felesleges tagadni, csak mert nálad nincs. Mellesleg a saját gépemen most direkt megnéztem és nem lassú.
    Pont az a probléma hogy nem felel meg már a célra sem, mert várni kell a képekre, a képforgatás egy másik 5-10mp.

    Igen, egy normális cégnél van rendszergazda. Ennek ellenére, hibák becsúszhatnak illetve nem minden cégnek van pénze Enterprise változatra, hozzáértő szakemberekre.
    A kosármeccset senki se nézte be. Általában a windows operációs rendszerek alatt letiltott frissítésekről volt szó, még winxp is feljött a beszélgetésben mint példa. Én is csak egy példát hoztam, mi az oka hogy letiltja valaki, mint én is, a frissítést. De akkor maradok 10-nél, hogy félreértés ne essék. Pl február, október, május, vagy ugye mikor frissítések után némely alapértelmezett program visszaáll egy Microsoft-os megoldásra. Én pl W7 alatt semmi mást nem frissítettem csak a "kötelező" foltozásokat, de nem is voltak anomáliák (igaz SP1 után váltottam), mégis védett volt a rendszer.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák