Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Dilikutya #8 üzenetére

    Itt is járnak IC vonatok, de azok sem mindig és azokon sincsenek különb személyvagonok. Az 1. osztályú vagon gyakorlatilag ugyan olyan, mint némelyik személyvonaton vagy más IC-n a 2. osztályú vagon, nem tudod megmondani a különbséget a kettő között, legalább is belül, csak kívül az egyiken egy 1-es van, a másikon egy 2-es, hogy mi alapján, azt nem tudom, ahogy azt sem hogy az egyik esetben az 1. osztályú vagonból csináltak 2. osztályút, vagy egy 2. osztályúból 1. osztályút, bár igazából egyik sem olyan, amit én 1. osztályúként reklámoznék, szóval valószínűleg az utóbbi.
    Na meg ha pont akkor mikor nekem kell mennem nincs IC, sem 1. osztály, akkor tök mindegy merre próbálnak terelni, azért nem fogok 2 órával később menni, mert akkor talán éppen vállalható állapotú vagonokkal közlekednek a vonatok, mondjuk néha kérdés a mozdony is, főleg mikor IC elé betesznek egy 80-ra lekorlátozott Szilit ami gyorsítani se tud annyira amivel behozhatna perceket néha ... egy vicc az egész cég, mondjuk az ország is, de az most mellékes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák