Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Noukoum #18 üzenetére

    ...telót meg évente cserélik a felhasználók.

    Nana, nekem a Nexus már 3. éve húzza és a felső kategóriás telefon árakat elnézve még 1 évig legalább használni fogom. :DDD

    Én tavalyelőtt kerestem apámnak budget tabletet, végül a 64 gigás Amazon Fire HD 10 tabletet vettem neki 200 Euróért. Anyum meg idén akart egyet, aztán Kínából rendeltem neki a Mi Pad 4 Plust 300 Euróért. Azt mondta hogy valami olcsóbb laptop vagy tablet, mondom ha olcsóbb kütyü, akkor csak tablet jöhet szóba. S lényegében megfelel neki teljesen.

    Én majd szintén valamikor vennék egy középkategóriás tabletet, amit majd drónhoz is használnék(persze még az is egyelőre tervben van csak), de őszintén mondva eddig az Androidos felhozatalt elnézve se nem olcsóbb, se nem jobb az Androidos tablet az iPadnál. Kivéve persze a Xiaomi meg Huawei egyes tabletjeit, de mikor azt is vettem, akkor is elgondolkodtam rajta, hogy ne -e inkább az iPadet vegyem neki. Csak az így +80 Euro lett volna a 128 gigás verzió, ő meg 300-nál többet nem nagyon akart tabletre költeni, így aztán inkább az lett.

    (#20) Bici
    Bár nem volt még iPadem, de a Xiaomi tableten belefutottam sajna bugokba. A saját Yi Home appot feltéve nem hajlandó a Yi 4K+ sportkamerával kommunikálni. Egyszerűen nem látja. Mind az Amazon Fire tablet, mind a Nexus 5x telefonom látja és tud videókat fogadni a kamerától, csak a saját Xiaomi tabletjuk nem(mindfuck :D !). Persze szegény Fire tab nem nagyon tud mit kezdeni a 4k 60 FPS-ses videó lejátszásával, ugyanúgy a kis telefonomnak is megüli a gyomrát.

    Szóval hiába jó a hardver benne, ha bugos a szoftver...ezért inkább már én is úgy vagyok vele, hogy ki kéne próbálni egy iPadet. :U

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák