Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz <Adamsky> #28 üzenetére

    A tartalomfogyasztás alatt mindenféle f@**ság azonnali megnézésére gondolsz?

    Igen, mint amiket te is felsoroltál, vagyis faszságokat csinálsz, mint Youtube, chat(...), zenehallgatás (igen, én pl nem azon hallgatok, amilyen hulladék dac-okat tesznek bele). Az ugye megvan, hogy attól hogy sokan csak akkor használják mikor nincsenek otthon (nem mintha az otthoni telefonálásra, vagy chatre én notebookot használnék, és 1-2 youtube clip miatt se feltétlenül veszem elő a tv youtube kkliensét, ami ráadásul jóval xarabb, de cast is felesleges ilyenkor, szal otthon is van használatban a mobil....), mert elég sokan vannak akiknek a napi bejárás munkahelyre vagy suliba alsó hangon másfél óra ha nem több, ami alatt simán megnéznek két epizódot valamelyik sorozatból, vagy olvasnak rajta (amit szintén nem lehet elvégezni kis kijelzőn).

    Miért hozna ki több kis telefont a Xiaomi és Samsung? Ha eleve nem vagytok sokan, akkor nem éri meg, ráadásul még válogatósak is vagytok, mert jaj a Samu Note 10-re nincs szükségem mert túl erős blablabla. Közben meg használtan szép állapotban simán 100 alatt el lehet vinni. Pont most gondolkozom, hogy csere telefonnak jó lesz nekem olyan, ha gond adódik a Oneplus 7T Pro-val. Szal a gyártók nem fognak egy kis felhasználóbázisnak majd tö9bb fajta telefont legyártani, mert ők kényeskednek, válogatnak hogy mi jók, közben meg magyarázzák hogy a nagy kijelző nem kell, de ha van kicsi, akkor meg azt magyarázzák hogy az nem jó, mert túl erős és az minek blabla. Nem csoda, ha már nekik is elegük van az ilyen felhasználókból.

Új hozzászólás Aktív témák