Új hozzászólás Aktív témák

  • Иван

    őstag

    válasz BaLee #1 üzenetére

    Ha jól tudom az hogy az HBOMax még nem indult el Amerikán kívül. Az egész filmliszenszelési dolog egy nagy katyvasz és emiatt. Ahogy majd járnak le a liszenszek letisztul. (Pl csomó ideig voltak vagy vannak marvel filmek az európai HBO-n, de ha lejár a szerződés visszamennek Disney+-ra).

    Érdekes amúgy, szerintem az HBO sokkal minőségibb tartalmakat ad. A netflixen sok dolog van, de 10-ből kb 1 film vagy sorozat ami érétkelhető. A többi tucat kontent, filler. Max háttérzajnak jó. Szerintem a Netflix tipikusan olyan platform amire 3-4 havonta elég előfizetni egy hónapra és kipörgetni azt az 2-3 dolgot ami abban az időszakban felkerült rá és érdemes is megnézni.

    Plusz valakinek fontos hogy legyen magyarnyelvű anyag is (nem csak a szinkronra gondolok, de magyar filmekre is) amikben az HBO a Netflix előtt jár. A másik nagyon jó cucc még az Amazon Prime, ahol meg rengeteg régebbi klasszikust is megtalálunk. Én pl nemrég vettem észre hogy fent van a Battlestar Galactica, régi nagy kedvencem és 3 hét alatt lebingeltem :D

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Új hozzászólás Aktív témák