Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    Azt gondolom hogy egy apró médialejátszónál ez inkább hátrány. Ezeket nem azért vásárolja az ember hogy aztán bővítgesse, mégcsak minőségi zenehallgatásnak sem nevezném azt amikor a fülbe beeső apró kis nyekergőket hallgatják.
    Amire kell, arra egy minél kissebb, teljesen kompakt készülék tökéletesen megfelel. én személy szerint még a külső aksit is hátránynak tartom. Rászúrjuk az usb -re, és szépen tölti magát. Így van ez jól.
    A felső házban persze a 100 000 ft -os IPOD -al kissé más a helyzet, de ott nincs is tárhely probléma.. Az se normális aki ilyet vesz..:) Kis fülessel, és micro képernyővel. És semmivel sincs belőle nagyobb hasznom mint pl egy apró sony lejátszóból (a nagyon gagyi lejátszókat hagyjuk ki a vitából)
    Arról nem is beszélve hogy ez a koncepció nyilván úgy működne, hogy végsősorn többe kerülne nekem az adott memóriakártya, és esetlegesen külső aksi, mintha ugyanezt kompakt -ban megkaptam volna mástól..

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák