Új hozzászólás Aktív témák

  • Kocsó

    aktív tag

    válasz Kocsó #586 üzenetére

    Egyéb kérdés: volt 900 pontom, gondoltam beváltom egy autós töltőre meg egy hátizsákra (mégiscsak jobb min 94€-ért megvenni a hátizsákot :D )
    Nos, meg is kaptam a 2 voucher-t (ami csak 1 hónapig érvényes :W ) de hiába próbáltam a rendeléskor "beváltani" az alábbi képen lévő hibát "dobta a gép". Próbáltam egyenként de ua.
    Írtam online a OP-nak azt mondták, látják hogy érvényes a voucher nyomjak F5-öt a böngészőben.
    Nem ment, újra írtam, akkor azt mondták nem lehet egyszerre csak 1 vouchert beváltani.
    Ekkor a hátizsákot próbáltam a telefon mellé betenni a kosárba.
    Nem ment. Újra írtam, ekkor már azt mondták, hogy az csak hátizsák vásárlásakor használható fel, mondom "Maaaargit, noooormális"??? Nekem csak 1 hátizsák kell.
    Mondom mindegy, próbáltam külön rendelni egy hátizsákot de akkor sem engedte beváltani a voucher-t.

    Tudna nekem segíteni valaki hogy hogy a francba lehet beváltani ezt a nyamvadt szuper, ingyenes voucher-t? :U

    Előre is köszönöm :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    __▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

Új hozzászólás Aktív témák