Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    Hagyományos fóliát talált valaki a kijelzőre? Novemberben rendeltem ScreenKnight elő és hátlapi fóliát, 2300 ft körül volt, +500 ft-ért tették fel GSM boltban. Egy visszajelzés volt ScreenKnight oldalán, miszerint nagyobb a fólia mint a kijelző. Nálam teljesen tökéletes a méret, de a srác a hátlapon egy hangyányit, tized mm-el lejjebb rakta, a bal alsó része egy hét után felpördült. Levágtam egy olloval a sarkot, hogy ne menjen alá a kosz és ne váljon fel még nagyobb részen. Az elsőlap alján december elején lett egy buborék, azt ki tudtam nyomkodni. Ma zsebemből elővéve láttam, hogy az előlap egész bal oldala buborékos. Elég csúnya. :( Hétfőn voltam Kaposváron, nekem ez a legközelebbi Media Markt, megkérdeztem, 7000+7000 ft lenne a clearpex fólia. Most ezen gondolkozok, de elég vegyes véleményeket olvasok róla. Legközelebb júniusban megyek Kaposvárra, csak fóliázás miatt nem lenne kifizetődő az út, addig lellene valami, akár eBayes fólia. Drágát már nem szeretnék a clearpex előtt. Ha clearpex sem jön be, akkor lehet életemben először fólia nélkül fogom használni a telefont. Nem tervezem eladni, szerintem akksi előbb fog meghalni mint, hogy eladjam, 3000 ft-ot nem szeretnék 3 havonta költeni fóliára, hogy majd anno 2000 ft-al drágábban adhassam el ha mégis arra kerül a sor. Tokban hordom a telefont, itthon tok nélkül de asztalon egy csukló párnán van, vagy az ágyamon hever. Hátlapra csak a jobb tapadás miatt rakattam fóliát, meg elő+hátlapi nem volt sokkal drágább mint ha csak előlapit vettem volna. Clearpexet is csak előlapra rakatnék. Üvegfóliát nem szeretnék, még nem ejtettem le telefont, pedig sok telefonom volt. Egyszer repült anyósülésről ajtó zsebbe egy iPhone 4-em és egyszer rántottam le az LG G2-met ágyról padlószönyegre töltő kábelnél fogva. Eddig ezek voltak a "legnagyobb baleseteim" mobillal. Már-már betegesen vigyázok a cuccaimra. Tudom az ördög nem alszik, meg egyszer esik ami esik...

    Szerk: Köszi Tibcsi! :)

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák