Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    válasz Macika66 #6129 üzenetére

    Az okostelefon számomra csak egy használati eszköz semmi több.
    Nem fogom Isteníteni se a márkáját sem a tudását egyiknek sem.
    Mindegyikben van hiba, de eddig ezzel szoptam a legtöbbet.
    Nem lesz ájfónom sem mert rühellem a túlárazott szarokat. Ugyan így Samum se többet.
    Az iOS-ben van jó dolog de van sok rossz is.

    Az hogy te úgy imádod a OnePlus márkát mint az életedet az csak a te döntésed.

    Számomra mindegyik csak egy használati eszköz ami nem felel meg nekem eladom vagy kidobom a kukába.
    Kifizettem érte a pénzt onnantól fogva az én dolgom mit teszek vele.

    De az nem baj ha YouTube csatornák tömkelegein dobálják meg karcolgatják a OP telókat igaz? :)
    Oda is oda írod, hogy “rossz emberek vagytok mert tönkre teszitek az imádott telómat!”

    Én meg a márka b..i embereket vetem meg mert olyanról mond véleményt amiről fingja nincs.
    Én évek óta használom az iPad-em tudom mit tud az iOS de ennek ellenére nem vennék iPhone-t soha.

    Nem fogom szidni az Oppo-t vagy a Vivo-t mert még nem használtam egyiket sem.

    Itt viszont úgy látom sok olyan ember van akinek szent meggyőződése, hogy az OP a legjobb vétel.
    A kifutó OP6-nak tényeg jó ára van de mond majd ezt az OP7 Pro ra is 200-ért meg majd az OP8-ra is 250-ért es így tovább Háváj szint coming...

    Ja és amit meg az olcsóságra tudok mondani, nem hiába olcsó az OP6... a kamerája messze a legócskább amit eddig csúcs telóba láttam.
    Lámpa fény mellett iszonyat ocsmány képeket csinál a gyári szoftverrel és ezen a vaku sem segít sokat.

    Egy szó mint 100, jó vétel az OP6 de messze nem a legjobb telefon számomra.

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák