Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    Szomorúan olvasom, hogy az OOS-szel gondok vannak a motorháztető alatt. Csak kamera fronton, vagy máshol is? Anno Oreo alatt 40 lapot nyitottam meg böngészőben és váltogattam köztük, egyiket se töltötte újra. Pie alatt néhány oldalt már újratölt. Ingress közben ha jön hívásom, akkor Ingresst kilövi a memóriából. Ezt eddig Ingress bénaságának tudtam be, de írjátok, hogy a ram kezelés is lassan Huawei vagy Xiaomi szintre süllyed. Anno gondolkoztam, hogy kell e nekem a 8 gigás modell, mert általában fél évente cserélek telefont. Mindig hajt a kíváncsiság. Most, 5 hónap O6 használat után érzem megint azt, hogy kipróbálnék valami újat, de nem tudom mit. iOS-t szeretném kicsit kipróbálni, iOS7nél lemaradtam. i8 jöhetne szóba, de nem akarok a gyengébb hardverért ráfizetni O6ra. S9 tetszik még, de megintcsak rá kellene fizetni és fele annyi lenne a ram/rom. Esetleg A5 2017 ha azt mondom nincs szükségem csúcshardverre, de megint csak 3 giga ram vs 8 giga. Ti mire cserélnétek az O6ot? Tudom, hogy van "Melyik okostelefont vegyem" topic, de én a O6 helhasználók véleményére lennék kíváncsi, Ti mire váltanátok? Mi szerintetek a méltó utód, amire érdemes váltani? :R

    Szerk: Amúgy elégedett vagyok a telefonnal, kamerát nem nagyon használom, 7 órás SOTjaim vannak. Csak ugye megint a "kipróbálnék valami újat..." érzés. :)

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák