Új hozzászólás Aktív témák

  • VS461

    tag

    válasz tomi79 #15 üzenetére

    Üdvözlet!

    Öööö... távol áll tőlem az, hogy IT-szakember legyek. De szerintem a Win7-nek van annyi "esze", hogy mennyi RAM-ot használ alapjáraton (meg szerintem az XP-nek is). Az én gépemben 4 giga van, ebből a 64 bites W7 most (FF3.6, egy lap) 1.21 gigát használ (30%). Anyám laptopjában 2 GB RAM van, az ő 32 bites W7-je alapgázon szintén 30%, ami 680 mega körül van. Egy minimum speces (1 GB) gépen is gondolom, az oprendszer megoldja, mit lehet, mit nem. Tehát, csak simán r=1 júzerként, ez elég furcsa kijelentés. Abba, hogy több RAM egyenlő gördülékenyebb munkavégzés, ne is menjünk bele, én a 32 bites XP SP3-nál sem vettem észre, hogy a rendszer által látott 3.2 GB-ot a Win zabálta fel saját szórakoztatására, én azt láttam, hogy a 7 megás Excel fájlt nem 15 perc alatt nyitotta meg/frissítette/mentette, mint a céges, 192 MB RAM-mal (és XP-vel!) rendelkező őskövület, hanem olyan 5-10 másodperc alatt (oké, meg a proci sem 500 MHz-es "csoda", hanem E8400, de jól hangzik).

    Én is megnézem, az XP-ink frissítve vannak-e SP3-ra a cégnél... Egyébként a Windows 2000 támogatva van-e még? Merthogy az is van az egyik "csodán"...

    Cs!

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

Új hozzászólás Aktív témák