Új hozzászólás Aktív témák

  • Zefír

    őstag

    Na akkor ilyenkor kívánom, hogy ne terjedjen el a G+...
    Ha annak is kérik a jelszavát az már azért tényleg durva lenne, hiszen a google fiokomban van mindenem, dokumentumaim, képeim, telefonszámaim, emailjeim, hivatalos és nem hivatalosak egyaránt.
    De ha ehhez van joga egy cégnek, hogy a fb jelszót követelje, akkor G+ ra is kiterjedhet?

    Még a végén tényleg nyitok egy kocsmát.. annak mindig van forgalma, és legalább én leszek a főnök...

    Szerk: 3al elöttemi postra.:
    Ez hülyeség, mármint tudom, hogy van ilyen, de például én szerintem egy közösségi ember vagyok, sok ismerősöm van.. Mégsem vagyok fent se twitteren, se fbon, se iwiwen, se myvipen.. sőt myspacensem.

    G+om van, de ott is van kemény 2 postom, és egy profilképem.

    Nem szeretem ha mindenféle adatokat gyűjtenek rólam, és én könnyen átesek a ló túloldalára, és unalmamban mindent kipostolok.. ( Suli hatása) Én úgy döntöttem, hogy nem vállalom ezt fel, hogy nem lehet az adaaimat eltávolítani.. ha még a fbról vagy az adott oldalról el is távolítom a 3rd party siteokról nem lehet...( mondjuk van valami féléves, éves kifutási idő, és tölrik az adatokat asszem)
    Én ezért nem vagyok fent ezeken aszarokon, nem azért mert nem tudok csapatban dolgozni, nincs közösségi életem.. Csak van bennem egy kis paranoia, egy kis távolságtartás.. És elvárom, hogy ne pofátlankodjon be senki nem kívánatos az életembe.. ( így is elég szenny van rólam a neten, persze én tettem fel... semmi értelmük, de a késöbbiekben kínos szituba tudnak majd hozni..)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák