Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    nekem erről az egészről a South Park egyik epizódja jut eszembe, amikor a gyerekek véletlenül dobócsillagot vágtak társuk szemébe, és féltek a büntetéstől. Mint kiderült, a felnőtteket ez baromira nem izgatja, amig meztelenséget látnak a fiatalok (az egyik gyerek meztelenül vonult el a többi diák szeme láttára), addig azért jobban berágnak.

    Ebből azt akartam kihozni, hogy valószínűleg ha a nő óvatlan emberölést követ el - neadjisten leönt valamit, tűz üt ki és 2 gyerek benn ég az infóteremben - könynebben megúszta volna a dolgot. Hála az amerikai jogrendszer fonákjának, nem így lett, így lehetett egyből ugrani a pedofília szóra.

    Én a helyében, szerződve a szakértővel, aki pártolja, szarrá perelném az összes érintettet akinek benne volt a keze. Ha ma amerikában 3 millára lehet perelni valakit szexépek eltulajdonlása miatt, akor az emberéletet követelő trauma (elvetélt), a zaklatások, a kiesett jövedelem, és az elszenvedett megpróbáltatások alapján annyit tud leakasztani a rendszerből, hogy élete végéig ezüstkanállal eszia reggelit.Megjegyzem jogosan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák