Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Tigerclaw #4 üzenetére

    "az iPad gyengeségein semmit sem fejlesztett szinte az évek során, miközben Android oldalról évről évre sokat javulnak."

    ami továbbra se igazán segít a droidos tabletes eladásokon. az egész tablet piac telítődik ahogy a netbook is telítődött anno, egy időben divatos volt, meg mindenki azt vette mert olcsó, aztán már semmi pénzért egy raklapnyit lehetett kapni... most ugyan ez megy a táblapiacon. droid vonalon van már minden, filléresektől a mocsokdrágáig van minden, hibrid meg amit nem akarsz.

    az a baj hogy ebben a kategóriában sem lehet megtartani a hypot, egyszerűen nincs igény akkora rá amekkorát a gyártók szeretnének... az almánál ezt a pályát egy darabig ki tudják tolni, de ők se örökre.

    nekem a legnagyobb bajom, hogy nem látom még csak halvány, alagút végén pislákoló gyertyácska formájában sem, hogy mi lesz a következő nagy dobásuk. pörögnek a kocsin az egy dolog, de a vékonyabb, kicsit erősebb, kicsit más formájú körökön túl nekem hiányzik az az innovációs "hajlam" ami régebben megvolt bennük. valami olyat várnék amit a google csinált a glassal meg a többi többé kevésbé azóta kukázott projekttel. ha valaki hát az apple tuti rá tudna tolni a piacra hasonló koncepciókat, a lóvé bőven megvan rá, a vásárlói bázis roppant rugalmas ár tekintetében is, de semmi olyat nem látok valamiért az elmúlt pár évben ami ilyen jellegű nagy gurítás lenne, maradnak inkább a "biztonsági" játéknál. ami megy jól látható módon, csak én többet várnék egy ilyen cégtől

Új hozzászólás Aktív témák