Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JuliusK

    tag

    válasz Kami11 #48 üzenetére

    Nálam torrentek futtatása nélkül, alapból tudja a 4MB/s-et. Nincs valami ötleted-ötletetek, hogy min érdemes elindulni a probléma megoldása érdekében?

    Előre is köszönöm a segítséget!

  • Norby86

    őstag

    válasz Kami11 #48 üzenetére

    Még én sem jöttem rá miért lassu így hogy egyik mappábol helyezem át a másik mappába pl. az avi filmeket, de 5-6 megabájt/másodperces sebességnél nem gyorsabb. :( Gondolom ennek már azért nincs köze a routernek, hisz most a NAS szerverbe tett 1 terrás vinyón helyezem át egyik mappábol a másikba a filmeket és lassú. Kérdeztem több embert is senkinél nincs ilyen probléma. Torrent nekem egy sem seedelődik, lehet ujra kéne tenni a szoftverét? Vagy esetleg egy resetet kéne neki nyomni? Még egy kérdésem lenne hátha erre tudja valaki a választ, szóval mivel nekem alapbol általában 0% a cpu terhelésem és a nas doboza nem több a szobahőmérsékletnél, és a venti meg folyamatosan pörög, szeretném ha kikapcsolna amikor nincs rá szükség, mert pl éjjel zavar hogy itt az ágyamtól nem messze fémesen zörög kicsit a venti ahogy forog tök fölöslegesen mert semmi nem melegszik akkor benne. Van erre valami program amivel ezt kilehet kapcsolni? Ahogy megfigyeltem egyforma sebességen forog mindig, pedig tehettek volna bele egy érzékelőt ami érzékeli a hőmérséklet változást és úgy pörgeti a ventit. Na de amugy egy szavam sem lehet rá mert stabil. Csak ezek az apróbb dolgok idegesitőek mint amit irtam az áthelyezés mitől lassú és a ventit miért nem lehet offolni.

    [ Szerkesztve ]

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák