Hirdetés

2017. augusztus 16., szerda

Gyorskeresés

(#1) Aweriot

Aweriot
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem meglepő az LTE térnyerése, elvégre sokkal könnyebb tömegeket elérni vele mint 3Gn.

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

(#2) Rage47

Rage47
(PH! addikt)

Mindeközben

(#3) UnA válasza Rage47 (#2) üzenetére

UnA
(Korrektor)

Ha megnézed részletesen (vagy az apróbetűs részt), akkor ez nem a mobilnet forgalom önmagában, hanem feltételként szerepel benne legalább 1000 perc beszélgetés is. Anélkül a magyar operátorok is 10-50-100 GB értékkel vannak benne.

(#4) Rage47 válasza UnA (#3) üzenetére

Rage47
(PH! addikt)

Én látom, de ott a lényeg, hogy anélkül. :) persze az lehet már kicsit más téma

(#5) tamikomac válasza Aweriot (#1) üzenetére

tamikomac
(fanatikus tag)

"Ez elsősorban abból adódik, hogy nagyon hasonlóak a terjedési feltételei ennek a sávnak, mint a 900 MHz-es GSM-nek és 3G-nek, magyarán a legtöbb esetben nincs szükség új bázisállomások építésére, hanem a meglévő tornyokra fel lehet tenni a B20-as átjátszókat, ami nyilván sokkal olcsóbb buli, mint nekivágni újakat felhúzni."

https://mobilarena.hu/teszt/4g_lte_800mhz_b20_band20_frekvencia_magyarorszag/b20_800_mhz_lte.html

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#6) attila9988

attila9988
(PH! addikt)

Ott tartottam hogy "gymillió nő...", aztán rövid szünet. Újraolvasás... :D

„Csak a kis titkokat kell rejtegetni, a nagyok titokban maradásának biztosítéka a köznép hitetlensége” (Marschall McLuhon)

(#7) Kékes525

Kékes525
(PH! nagyúr)

Eddig 200MB-osom volt, az semmire sem elég, ezért 1 GB-ra váltottam, de lehet, hogy 2 GB is lesz az év végéig. Rákaptam a mobilnetre.

Rablótámadás, kezeket fel! Jobb, ha te mondod, a te hangod mélyebb.

(#8) bodry123 válasza Kékes525 (#7) üzenetére

bodry123
(senior tag)

2-4-10 GB ugrást csináltam fél év alatt. 2 GB semmire nem elég, hónap közepén elfogyott böngészéssel. A 4 már elég volt egy hónapra szűkösen. 10 azért lett, hogy nyaraláson az Asszony is tudja használni. Ez azaz adatmennyiség amivel már abszolút nem használok nyílt wifi hálózatokat. Jobb ez így.

(#9) Kékes525 válasza bodry123 (#8) üzenetére

Kékes525
(PH! nagyúr)

Melyik szolgáltatónál vagy és mennyibe kerül?

Rablótámadás, kezeket fel! Jobb, ha te mondod, a te hangod mélyebb.

(#10) sheratan válasza Rage47 (#4) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Ez a grafika semmit nem jelent a mobilnet árakra nézve. Ott a Hello Data, 20€-ért ad korlátlan LTE-t. De szar is nekünk :D És nincs benne beszédperc, sok embernek nem is kell.

Eladó: https://goo.gl/BGtlXx

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.