Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    Én se értem, már mint hogy képes ezt komoly arccal mondani.A másik amit nem értek hogy hol van ilyenkor a média?Média dolga ellenőrizni a kormányokat az állampolgárok tájékoztatásán keresztül.Miért nem fűztek hozzá hogy mellébeszél az elnök asszony elemző rész formájában?Azért gond,mert ugyanez történt Magyarországon 2006-os választásoknál.Feri eltitkolta az első negyedéves költségvetési eredményeket,amiből kiderülhetett volna hogy megszorításokra lesz szükség(Orbán gyurcsány miniszterelnöki vita napján kellett volna nyilvánosságra hozni a pénzügyminisztériumnak,A pénzügyminisztérium nem beszélt mellé,megmondták hogy azért nem hozzák nyilvánosságra mert befolyásolná a választást,nem tudom minek kéne befolyásolni a választok véleményét,ha nem ennek, Orbán ezt el is mondta,Feri hallgatott róla viszontválaszában).Hogy fordulhatott elő hogy a Magyar választók nem értesültek Feri és garnitúrájának 4 éves kormányzati ,,eredményéről".Most nagyon aktív a média,ha akkoriban is ilyen aktív lett volna,egy rossz szavam nem lenne.Oda próbálok kilyukadni hogy a média minden,csak nem független.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák