Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Degeczi #39 üzenetére

    Köszi a videót, végignéztem, jó volt így látni összehasonlítva 2 szemszögből. :K

    Engem ez a videó is sokkal inkább az elektromosról győzött meg, főleg azután, miután megláttam, mennyit fizetett egyik ill. a másik kútnál és leosztottam kilométerre. Az elektromosnál olcsóbbra jött ki, mint a benzin vagy dízelnél, a hidrogénnél viszont drágábbra, s véleményem szerintem ez érdekli a legtöbb embert. Ha drágább az hidrogén, akkor nincs miért dízelről vagy benzinről arra váltani, vagyis hülye lennék. :) Ráadásul aztán nyakadba kapod a gondot, hogy utazz el vele a legközelebbi nagyobb városba mindig, ha tankolni akarsz, ahelyett, hogy a falu szélén levő benzinkútra csak kihajts a hagyományos belső égésű autóddal vagy felszúrd az elektromost otthon a konnektorba tölteni.

    #42 -Faceless- Azzal én sem vitatkozom - ahogy te is írod - hogy nehézgépek esetén mint pl. teherhajók a hidrogén hajtásnak van nagyobb értelme.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák