Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz Teasüti #37 üzenetére

    És nem tudom, hogy te miket látsz a boltba, meg a neten, vagy mit tartasz értelmesnek, de vak vagy valamilyen értelemben, az biztos. Attól, hogy a birkák megvesznek valamit, vagy használnak valamit, mint a Facebook is ilyen, mikor muszáj vagy már azt használni, mert máson nincs senki... mikor muszáj vagyok kék kijelzőt, vagy háttérfényes cuccot venni, mert az a divat, és olyat gyártanak, mikor szart se tudok beállítani semmin, mert nincs finomhangolás, mert lebutítanak mindent, hogy ne kelljen hozzá ész, de ezt sorolhatnám nagyon sokáig. Én tudom, hogy mire van szükségem, és miért. De még, ha az itt bemutatott termékeket nézzük, akkor is értelmetlen a legtöbb. Egy szar hangszóró nem lesz értelmes, mert valakinek tetszetősen néz ki. Vagy volt az a hordozható hangszóró, amit biciklire tettek, meg a fürdőszobába, és nagyobb volt, mint egy tégla telefon... R2D2 sörhűtő.. okosóra, vezeték nélküli töltés. Drónok. Majd sorra ütik agyon az embereket, meg követik, meg zavarják, meg piszkálják vele majd a jó népet a rossz arcúak. Aztán nagyon hiányoznak az egyre több dologra felhatalmazott robotok, hogy nem elég, hogy lassan egy órát nem lehet beállítani csak rádióvezérlésen át, már lassan semmit sem tehetünk, mindentől függünk, és azt sem tudjuk, hogy milyen halmazállapotú szobahőmérsékleten a levegő.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Új hozzászólás Aktív témák