Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsiworld

    aktív tag

    válasz 392mhz #16 üzenetére

    Polgárékat kérlek hagyd ki. Azt sem tudja, mi a kW és a kWh, keveri a szezont a fazonnal! Megvette az fsd-t? Vagy autopilotja van? Szerintem Ő maga sem tudja!

    Csinált solar panel fikázós videót, hogy az milyen xar, nem termel, és duplán túl kell tervezni!

    Miközben az igazság, hogy neki nem cella, de még csak nem is sor optimalizált a rendszere, a háza majdnem az erdő közepében van a fák alatt. Ilyenkor ha rásüt a nap az egyikre, mind lekapcsol. Ez a legolcsóbb!

    Másrészt meg kell nézni, milyen derékszögekben van felrakva. Egy szakember ránéz, és kiröhögi!

    Átverte a vállalkozó, de rendesen. Aztán panaszkodott (ha jól emlékszem), hogy hívtak mást, de nem csinálta meg! Persze, mert az a rendszer oda gyakorlatilag alkalmatlan. Azaz kuka! Vagyis csere, és ezt eladni valakinek.

    Szóval a Polgárék, ... finoman fogalmazva nem ez a szakterületük!

    Másrészt aki FSD-re bízza az életét, az nem olvasta a 10 soros "szerződést", és mellette hülye is!

    Szerk.:

    Belekukkantottam, autopilotot említ, tehát nincs FSD-je!

    Másrészt fentebb írtam, hogy az EU nagyon leszabályozza a használatát. Gyakorlatilag EU-ban nem lehet használni! :(

    A smart summont sem engedik Nyilván, mert az EU autógyártó a fasorban sincsenek, és így ellehetetlenítik a konkurenciát! :(

    A témában ajánlom TeslaMaster - Bérczi Balázs videóit. Van kihívás köre, amit frissítésenként letol, és látni a változásokat! Teslás, de Ő elmondja a hibákat is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák