Új hozzászólás Aktív témák

  • stellaz

    addikt

    válasz Cifu #20 üzenetére

    A kutyát nem engedheted el szájkosár nélkül, főleg nem a nagytestűeket, nem is értem ezt honnan vetted. Ez nem arról szól, ha hogy széttép valakit a kutya, akkor majd viseled a felelősséget, hanem arról, hogy a kutya ne marjon meg senkit. Olyan papírod neked sincs, hogy a kutyád 100% megbízható. Számos esetben találkozom nagytestű kutyával a gazdájától sok 10 méterre. Eddig szépen kértem számos gazdát, hogy fogja meg az erősebb kutyáját vagy tegyen rá szájkosarat, mikor ott volt a fiam is, de elküldtek a picsába, meg a nem bánt című sláger jött. Már ott tartok, hogy egyes helyekre nem szívesen megyek, vagy veszek valami gázsprayt az ilyen kutyák ellen.

    Az értelmesebbek egyből megfogják, ha látják, hogy gyerekkel jön valaki, velük nincs is bajom, sőt, meg is köszönöm nekik.

    Tiltásról senki nem beszélt, kutyatartói magatartásról annál inkább. Lehet kutyád, ki is viheted az erdőbe, de ne engedd elkóborolni a vadak nyugalma miatt és tegyél rá szájkosarat embertársaid nyugalma miatt.

    Ha pedig a vadőr vagy a vadász lelövi a kutyádat, akkor jöhetsz itten bizonygatásokkal, meg pereskedéssel (amit jó eséllyel elbuksz), de Fifikét ez nem fogja visszahozni.

    #22) Bog

    ezt így el tudom fogadni, bár erre meg valóban nem egy túl kényelmes dolog a napi töltögetés

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák