Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    addikt

    válasz bteebi #34 üzenetére

    Úgy értem ha a Yi gyenge mert nem tud fullhd 240fps-t akkor gopro is az, mert 4k-ban még 60-at se tud. Ez nem függ teljesen össze a pixelszámmal, teljesen más alapokra épül egy nagysebességű kamera. Nézz szét a legolcsóbb a sony kompaktja ami tud 1080-ba 240p-t és potom 1500$. Innen exponenciálisan nőnek az árak. Egyenlőre sztem ez nem is elvárás egy akciókamerától, mert a 120fps-ről is pont 5x-ös lassítást érhetsz el, de ha annyira kell a 10x még mindig ott az upscaling lehetősége 720p-ről.

    Viszont sztem a 4k 60p ma már elvárás lehet sokaknak, mint nekem is. Ezt pedig még a gopro sem tudja a jelen modellekben, bármennyire is fáj ez a gopro tulajoknak. Persze gopro, minőségi anyaghasználat meg minden, ezt nem hozza a Yi, többen is leírják a topikjában, viszont a képminőség ezért az árért abszolút nem kér sok konpromisszumot.

    Na de hagyom vegyetek amit akartok, még a végén Yi dealernek hisztek ;] viszont én bátran megveszem majd downhillezéshez, csak előbb legyen meg hozzá a bringa.

Új hozzászólás Aktív témák