Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    válasz tuki2200 #22 üzenetére

    Neked jó ha nincs rajta kijelző,mint írtad is,egy telefonon jobb beállítani,ezzel egyet is értek.De itt jön a nagyon nagy DE!
    De a kulcsszó a NEKED!Egy extrém sportoló,teszem azt egy extrém hegyibringás nem biztos hogy visz magával
    okostelót,vagy mondjuk egy sziklamászónak sem biztos hogy ott figyel a táskájában a magnéziumpor mellett,sőt a haverok nagyrésze enduró túrához se szoktak okostelót vinni a hegyekbe,na nekik igenis hasznos a beállításokhoz és a felvételek helyszínen visszanézéséhez a kijelző.
    Sokaknak nagyon hasznos az a kis kijelző az akciókamerák hátulján. :)
    Nézegettem a Hero 4 Session-t én is,de végül inkább egy Silver lett,határozottan nem bántam meg.
    Rengeteg kiegészítő (szélfogó szivacs burkolat,külső mikrofon,stb),a cserélhető akku nekem döntő fontosságú,egy 3-4napos motoros túra alatt amikor jobbára nyeregben ülünk nem érek rá powerbankról töltögetni a túraboxban,van 6 akkum,ha 1 lemerül egy pillanat alatt kicserélem,este a szálláson meg ráérek tölteni. :)
    Mindekinek mások az igényei,ezért csinálnak többféle kamerát. :)

    Amúgy szerintem is szebbek a Gopro színei.Az előző Yi 4k-t én is néztem,marha jó,de valahogy a színei nincsenek rendben számomra.

    [ Szerkesztve ]

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Új hozzászólás Aktív témák